USD
USD US dollar EUR Euro GBP Pond sterling AUD Australische dollar CAD Canadese dollar BRL Braziliaanse real CNY Chinese yuan CZK Tsjechische kroon DKK Deense kroon HKD Hongkongse dollar ILS Israëlische sjekel JPY Japanse yen MYR Maleisische ringgit NZD Nieuw-Zeelandse dollar NOK Noorse kroon PLN Poolse złoty RON Roemeense leu RUB Russische roebel SAR Saoedi-Arabische riyal SGD Singaporese dollar ZAR Zuid-Afrikaanse rand KRW Zuid-Koreaanse won SEK Zweedse kroon CHF Zwitserse frank TRY Turkse lira UAH Oekraïense grivnya ARS Argentina, Peso THB Thaise baht
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Pousada Sossego De Buzios Armacao dos Buzios Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Pousada Sossego De Buzios Búzios Русский Svenska Türkçe
  • Contacteer ons

Pousada Sossego De Buzios

Vroegtijdige boeking
2026-08-29
2026-08-30

U mag reserveren voor een maximale periode van 30 dagen. Vul een andere datum in.

40

Pousada Sossego De Buzios 2*


Dit Pousada Sossego De Buzios hotel met 2 sterren met 10 kamers bevindt zich binnen 6 minuten te voet van Passeio de Buggy em Búzios. Dit pension biedt een verblijfsplaats met Wi-Fi in de hele accommodatie.

Dit hotel in Búzios ligt op ongeveer 5 km van de luchthaven Umberto Modiano en op een korte afstand van culturele bezienswaardigheden zoals het Standbeeld van Brigitte Bardot. Een korte wandeling brengt je naar Feira Livre Periurbana de Buzios, op 250 meter loopafstand. Bovendien ligt Praca da Mandragora binnen 11 minuten lopen. Pousada Sossego De Buzios Búzios is op minder dan 1 km verwijderd van het strand Ferradura gelegen. Busstation Buzios is in de buurt van de accommodatie in Búzios gevestigd.

Airconditioning zijn ook inbegrepen, en een patio en een balkon zijn in de kamers aanwezig voor extra gemak.

Mis het gratis buffet ontbijt niet tijdens uw verblijf in Pousada Sossego De Buzios. Chez Belo, waar zowel eten als drinken wordt geserveerd, bevindt zich binnen 7 minuten wandelafstand van dit hotel.

  • Locale bezienswaardigheiden
  • Ferradura Lagoon
    600 m
  • Turtle-strand
    1,7 km
  • Brava-strand
    1,8 km
  • Gerobá Lagoon
    2,7 km
  • Brigite Bardot Border
    1000 m
  • Azeda Beach
    2 km
  • Stones Road
    350 m
  • Luchthavens
  • Luchthaven Umberto Modiano
    11 km

Hotelfaciliteiten

Algemeen

  • WiFi

Kamervoorzieningen

  • Zithoek
  • Patio
  • Gratis toiletartikelen
  • Flat-screen TV
  • AM/FM wekker
  • Ledikanten/ Babybedden

Belangrijke mededeling

Inchecken: van 14:00 tot 23:59
Uitchecken: tot 12:00
  • Gegevens over extra bedden
  • Geen extra bedden zijn beschikbaar in een kamer.

Veelgestelde vragen

  • 🌇

    Hoe lang duurt het om vanaf 2-sterren Pousada Sossego De Buzios hotel naar het stadscentrum te gaan?

    Het kost een wandeling van 10 minuten om in het stadscentrum van 2-sterren Pousada Sossego De Buzios hotel te komen.
  • Waar is de dichtstbijzijnde luchthaven bij Pousada Sossego De Buzios hotel?

    Umberto Modiano luchthaven en Pousada Sossego De Buzios hotel zijn gescheiden door een 5 km afstand.
  • 🕗

    Wat is de uitchecktijd in 2-sterren Pousada Sossego De Buzios hotel?

    Klanten van 2-sterren Pousada Sossego De Buzios hotel moeten om 12:00 uitchecken.
  • 💵

    Hoeveel kost het om een kamer te boeken in Pousada Sossego De Buzios hotel?

    De gemiddelde prijs van een kamer in Pousada Sossego De Buzios hotel is $47. Neem voor meer specifieke informatie contact op met het hotelpersoneel.
  • 🚪

    Welke kamertypes zijn beschikbaar in dit 2-sterren pension?

    Dit 2-sterren pension biedt Standaard Familie Kamer, Standaard Double Kamer en Kamer met Twee Aparte Bedden om eruit te kiezen.
  • Kan ik gratis internetten in dit 2-sterren hotel?

    Ja, bij dit 2-sterren hotel wordt Wi-Fi gratis aangeboden.

Details & Prijzen



Selecteer je verblijfsdatums om beschikbare kamers te zien.

Galerij

Schrijf je reactie

Verblijfsgegevens

Jouw beoordeling

Vreselijk Geweldig

Contacteer ons



Vroegtijdige boeking
2026-08-29
2026-08-30

U mag reserveren voor een maximale periode van 30 dagen. Vul een andere datum in.

Bedankt voor de aanmelding
Sluiten
Juridisch
  • Privacybeleid
Bedrijf
Pousada Sossego De Buzios, Brazilië

Rua Do Sossego 122, Buzios, Br, Búzios, Brazilië

Blijf op de hoogte

Door zich te abonneren op onze nieuwsbrief, bent u de eerste om ons laatste nieuws en promoties te ontvangen.

Online hotelreserveringen

Contacteer ons

2026 © br-sudestedobrasil.com

All rights reserved